Anne Veski sünnipäevahommik hakkas lumelükkamisega / Raadiointervjuu

27.02.2016

Toimetas: Rutt Ernits

Lauljatar Anne Veski tähistab täna juubelit ning naine tunnistas, et vanus tema jaoks tähtis ei ole.

“Numbreid ei ole vaja, numbrid ei ole tähtsad, tähtis on hingeseisund. Ma arvan, et kõik on sellest aru saanud, et ära vaata passi ja ela nii nagu sa ennast tunned,” rääkis Veski “Vikerhommikus”.

Juubelit tähistab Veski piduliku lõunasöögiga ja homme külastab lauljatari tütar lastelastega. “Pidulikumad plaadiesitlused ja pompoossed üritused on kõik juba peetud. Täna-homme olen lihtsalt oma sõprade ja lähedastega,” paljastas Veski.

Ühtlasi naeris naine, et sünnipäevahommik algas juba kell seitse ning seejärel suundus ta kühvliga lund lükkama. “Hommikuvõimlemise asemel, et teha värava eest puhtaks, sest tuli ka presidendi kantseleist kõne, et on lilli oodata,” rääkis ta.

Veski kinnitas, et tööpuuduse üle ta kurta hetkel ei saa, sest esineb nii Venemaal kui ka Eestis. Juubelit tähistab Veski aga suurejoonelise tuuriga sel suvel. “Eesti on ju väike, väikeseid kontserte jõuame me kõik anda, aga suurejoonelisi ikka iga päev teha ei saa. Me tahaksime, et kärtsu ja mürtsu oleks täie raha eest,” lubas Veski.

Kuula intervjuud siit >>